Firma spaniola de transport international angajeaza soferi camion cu experienta internationala

Pamplona, Navarra
TIP VEHICUL:
Prelată
PERMIS:
CE
REGIM:
Internațional
TRANSPORT:
Mărfuri și bunuri
TIP JOB:
Full Time
Experiență:
Entry-Level (< 2 Ani)
Salariu:
2600
Limbi Străine:

Detalii anunț

AGD Recruitment angajează șoferi de camion pentru firme spaniole de transport rutier.

Responsabilităţi:

– Transport rutier de mărfuri.

– Întreținerea și verificarea zilnică a vehiculului pentru a asigura un transport în bune condiţii.

– Supravegherea sau efectuarea operaţiunilor de încărcare şi descărcare şi manipulare a mărfurilor.

– Primirea şi transmiterea informaţiilor către dispecerii de trafic al societăţii în cazul unor accidente, avarii sau problema tehnice la vehiculul aflat în grijă.

Cerinţe:

OBLIGATORIU: Carte de identitate sau paşaport european, permis de conducere (C+E), atestat CPI sau CPC și cartelă tahograf.

De preferat, experiență internațională si NIE si Nº SS. Daca nu dispuneti de NIE si Nº SS, costul este de 100EURO care se retin din primul salariu o singura data.

Contact:

Sunați sau trimiteți un mesaj prin WhatsApp la +34 641 36 61 46 (Spania) sau +40 726 184 577 (România) pentru mai multe informaţii.

Despre companie

Firma spaniola de transport international angajeaza soferi camion cu experienta internationala, prelata si frigo.

Se afla la 30km de Pamplona, Navarra, Spania.

Sediu Angajator

Distribuie anunţul