SOFER-LIVRATOR

Strada Dezrobirii nr 146B, Sector 6, Bucuresti
PERMIS:
B
REGIM:
Intern
TRANSPORT:
Mărfuri și bunuri
TIP JOB:
Full Time
Experiență:
Entry-Level (< 2 Ani)

Detalii anunț

Esti in cautarea unei noi oportunitati de cariera ta de sofer?

Ai ajuns in locul potrivit!

IREKS PAN ROMANIA  este in cautarea unui SOFER-LIVRATOR, responsabil si dedicat, care sa se alature echipei.

Cerinte:

–            Experienta de minim 1 an in domeniul transporturilor de marfuri;

–            Permis de conducere categoria B;

–            Stare de sanatate buna;

–            Corectitudine si spirit de echipa dezvoltat;

–            Cazier judiciar fara inscrisuri;

–            Abilitati excelente de comunicare si orientare catre client;

–            Capacitatea de a lucra eficient, atat independent, cat si in echipa.

Responsabilitati:

–            Conduce autovehiculul in vederea transportului de marfuri;

–            Preia marfa pregatita la depozit conform facturilor sau avizelor;

–            Respecta traseul de livrare zilnic la client si preda marfa conform documentelor de livrare;

–            Completeaza documentele necesare transportului si le preda la termen;

–            Asigura si supravegheaza incarcarea marfurilor, urmareste pozitionarea corecta a acestora,

–            Respecta normele privind gabaritul şi stabilitatea în timpul mersului;

–            Execută transportul de marfa conform programului stabilit de angajator, urmarind respectarea rutelor şi a traseelor indicate;

–            Asigura descarcarea marfurilor la clienti si o livreaza;

Beneficii:

–            Pachet salarial atractiv;

–            Prime de sarbatori;

–            Tichete de masa;

–            Mediu de lucru placut si echipa prietenoasa.

Daca esti o persoana serioasa, cu abilitati excelente de condus si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica, in continua ascensiune, asteptam CV-ul tau!

Despre companie

Companie de familie cu peste 2900 de angajați în întreaga lume, care combină tradiția și progresul și inspiră clienții din întreaga lume, cu ingrediente de copt de primă clasă și malțuri, cu multă dăruire, angajament și competență - asta este IREKS!

Sediu Angajator

Distribuie anunţul