SOFER PROFESIONIST

BUCURESTI
TIP VEHICUL:
Agabaritic
PERMIS:
C, CE
REGIM:
Tur/Retur, Intern, Internațional
TRANSPORT:
Mărfuri și bunuri
TIP JOB:
Full Time
Experiență:
Entry-Level (< 2 Ani)
Salariu:
3000
Limbi Străine:

Detalii anunț

Descrierea jobului
Responsabiliati:Conducerea camioanelor cu dimensiuni si / sau greutati depasite se face pe teritoriul national sau pe parcurs ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂extern. Marfurile transportate sunt foarte diverse (confectii metalice, utilaje agricole si de constructii, componente de turbine eoliene, etc.).
 Dam atentie elementelor de verificare a echipamentelor de transport, de cunoastere a acestora, de condus preventiv si economic.
 Asiguram pregatire interna, cunoasterea tehnicii si a regulilor. Detalii privind conditiile de la noi, inclusiv financiare, le aflati la interviul care se va sustine la firma – Holleman. Ne gasiti usor pe Waze, Google Maps.
 Pe scurt, orice sofer care se comporta normal si care vrea sa invete, care are se comporta civilizat si profesionist, poate sa activeze la noi, poate sa creasca si sa o duca bine, cu noi.
Beneficii salariale:Salariul de baza, minim la Holleman, este de 3000 lei net (5120 lei brut)
 In plus mai platim maxim 100 euro/zi, pe parcurs extern, iar pe parcurs intern, platim 40 lei net/ora de condus ( exemplu 320 lei net pentru 8 ore de condus sau 400 lei net pentru 10 ore de condus, cand este posibil).

Se acorda diurna si bonusuri.Salariul lunar poate ajunge la  2000-2500 euro.

Despre companie

Firma de transporturi agabaritice HOLLEMAN din Bucuresti angajeaza SOFER PROFESIONIST C+E pentru transport intern si international TUR-RETUR.

Firma Holleman este situata pe raza comunei Jilava, la 2 km Est fata de intersectia cu Soseaua Giurgiului.
Suntem o firma romano-germana de prestigiu, sigura, infiintata in Romania in anul 1997. Suntem un model pentru altii, de comportament etic si profesional, mereu o sursa de inspiratie. Echipa de oameni este de baza, alaturi de numele dobandit in timp, confirmat si reconfirmat. Suntem respectati si respectam.

Sediu Angajator

Distribuie anunţul